Szanowni Państwo, przedstawiamy Wam produkt, który zrewolucjonizuje Wasze myślenie o seksie! Czy nie zdarza Wam się rezygnować ze zbliżenia z ukochaną osobą, bo nie dajecie rady? Sprzęt nie działa? Mechanika zawodzi? Macie ochotę, ale pomimo tego nie możecie? Specjalnie dla Was wymyśliliśmy coś niezwykłego, co raz na zawsze rozwiąże Wasze problemy z potencją.

Rewolucyjny produkt

Kamagra. Jak brać ten wspaniały środek? Wystarczy już jedna tabletka, a może nawet mniej, by w pół godziny wrócić do pozycji ogiera. Niektórym wystarczy ćwierć tabletki albo pół. Ważne jest, by dobrać dawkę wraz z lekarzem specjalistą, najlepiej seksuologiem. Lekarz również weźmie pod uwagę przeciwwskazania do zażywania leku. A jest ich trochę: nadciśnienie, choroby serca, białaczka, anemia sierpowata, świeżo przebyty zawał lub udar, niewydolność wątroby lub nerek. Nie ma się jednak czym martwić, bo jeśli nic z tych rzeczy Państwu nie dolega, już niedługo będziecie mogli cieszyć się wzwodem trwającym nawet parę godzin. W sam raz na małe spotkanko z piękną dziewczyną, prawda?

Co znajdziemy w Kamagrze

kamagraKamagra zawiera w sobie wyjątkową substancję. Cytrynian sildenafilu to magiczna różdżka rozwiązująca problemy słabego krążenia w penisie. Wystarczy wypowiedzieć odpowiednie zaklęcie i chwilę poczekać. Specjalnie dla naszych klientów opracowaliśmy aż pięć form Kamagry. Jest zwykła tabletka dla tradycjonalistów, owocowa tabletka do ssania dla fanów cukierków, forma galaretki w dwudziestu jeden smakach dla smakoszy dbających o wątrobę i liczących na szybszy efekt, forma rozpuszczalna dla fanów aspiryny i wersja turbo, czyli Super Kamagra. Forma cytrynianu sprawia, że Kamagra bardzo dobrze się wchłania. Cytryniany naturalnie występują w jedzeniu. Stąd wynika duża popularność cytrynianu magnezu czy też wapnia. Dobra wchłanialność gwarantuje szybki i trwały efekt, który można osiągnąć za każdym razem, gdy zażywamy środek na potencję. Z Kamagrą mogą Państwo liczyć na powtarzalność. Zawsze, gdy ją zażywacie, możecie mieć pewność, że wzwód przyjdzie i będzie długo trwał.

O czym warto pamiętać, zażywając Kamagrę

Jeśli jednak szczególnie zależy Wam na dobrym efekcie, weźcie sobie te porady do serca. Przede wszystkim, nie pijcie alkoholu. Procenty upośledzają krążenie w ludzkim ciele, co osłabia działanie leku. Jeden kieliszek nie jest wart zniwelowania efektu. Tak samo narkotyki. Lepiej nie łączyć ich z Kamagrą. Gdy ją zażywacie, nie jedzcie dużych bądź tłustych posiłków. Zaburzają one wchłanianie Kamagry. Z tego samego powodu unikajcie soku grejpfrutowego, który przyśpiesza pracę wątroby. Taka wątroba szybciej pozbywa się leku i skraca czas jego działania.

Kamagra – jak brać

kamagraKamagrę najlepiej jest popić wodą. Wersję rozpuszczalną i galaretkę Oral Jelly mogą Państwo rozpuścić w wodzie. Wersja Oral Jelly jest niezwykła. Działa już po piętnastu minutach (w przeciwieństwie do pozostałych wersji, które potrzebują pół godziny) i omija wątrobę. Dzięki temu mogą ją stosować osoby mające problem z tym organem.